OKW Fiord-Beata – Smołdziński Las (Bałtyk)

Daja Smołdziński Las

OKW FIORD-BEATA Smołdziński Las (www.daja.pl)

OKW FIORD-BEATA  w Smołdzińskim Lesie położony jest pomiędzy jeziorami Gardno i Łebsko w Słowińskim Parku Narodowym, w odległości około 3 km od Morza Bałtyckiego. Plaża o nieskazitelnie czystym piasku zachwyca czystością i szerokością, a także zapewnia spokój i gwarantuje dużo miejsca na plażowanie. Najbliższa okolica Smołdzińskiego Lasu charakteryzuje się przepięknym krajobrazem polodowcowym, wypełnionym wzgórzami morenowymi, torfowiskami i pasem największych w Europie wydm ruchomych. Specyficzny mikroklimat jest wynikiem występowania dużych obszarów nadmorskich lasów iglastych i brakiem jakichkolwiek form przemysłu, a rejon ten został zaliczony przez UNESCO do Światowego Rezerwatu Biosfery.

DW Adria – Rewal (Bałtyk)

OW Adria Rewal

OW Adria Rewal  (www.owadria.pl )

Ośrodek Wczasowy ADRIA w Rewalu, położony jest zalewie 20 metrów od morza. Składa się z dwóch budynków.

Budynek główny to kameralny, trzykondygnacyjny obiekt ogrzewany przez cały rok, składający się 23 pokoi z balkonami i łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym. Budynek dysponuje dwiema świetlicami z telewizja oraz tenisem stołowym i piłkarzami.

OWS Wiking – Jantar (Bałtyk)

Jantar

OWS Wiking Jantar (www.owswiking.pl)

Ośrodek Wczasowo-Szkoleniowy Wiking w Jantarze, położony jest na obszarze Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana w odległości ok. 600 m od morza. Składa się z dwóch pawilonów mieszkalnych wyposażonych w pokoje mieszkalne (3-, 4- i 5-osobowe) z pełnym węzłem sanitarnym, balkony i TV. Trzy-hektarowy teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany, a składają się nań prócz wspomnianych pawilonów mieszkalnych: pawilon administracyjny, 5 boisk sportowych, kort tenisowy, podgrzewany basenu 2 sale taneczni i wypożyczalnia rowerów. Do dyspozycji uczniów i nauczycieli jest również stołówka, serwująca całodzienne, pyszne, domowe posiłki.