Jędrzejów, Nagłowice i ok. Włoszczowy

Jędrzejów klasztor

Termin: 17.04.2020 (wyjazd potwierdzony)

Cena: 93 zł

1 dzień: Wyjazd z Krakowa (spod stacji benzynowej Circle przy al. Pokoju) o godz. 7.00, przejazd na Jędrzejowa (zwiedzanie kościoła klasztornego OO Cystersów), przejazd do Nagłowic (zwiedzenie muzeum poświęconego M.Rejowi), przjazd do Oksy (zobaczenie kościoła), przjazd do Ludyni (zobaczenie dworu oraz zboru), przejazd do Kluczewska (zobaczenie spichlerza), przejazd do Kurzelowa (zobaczenie kościoła), przejazd do Czarnca (zwiedzenie kościoła), przejazd do Secemina (zwiedzenie kościoła), przejazd do Lelowa (wizyta na grobie cadyka Dawida Bidermana), wyjazd w drogę powrotną do Krakowa, powrót do Krakowa ok. godz. 19.00.

Toruń i Ziemia Chełmińska

Toruń

Termin: 27-30.04.2020

Cena: 665 zł

dzień: Wyjazd z Krakowa o godz. 6.30, spacer po Ciechocinku (Tężnie, Ważelnia, Dworek Prezydencki, Cerkiew, zabudowa uzdrowiskowa), przejazd do Nieszawy (spacer po mieście), przejazd do ośrodka (zakwaterowanie, wieczorny obiad, nocleg) .

Tarnów, Dębno, Szczapanów, Zabawa

Tarnów

Termin: 5.05.2020

Cena: 100 zł

1 dzień: Wyjazd z Krakowa o godz. 7.30, przejazd do Tarnowa (zwiedzanie miasta łącznie z Muzeum Diececjalnym, katedrą), przejazd do Dębna Tar. (zwiedzanie zamku, obiad), przejazd do Szczepanowa (zwiedzenie sanktuarium), przejazd do Zabawy (zwiedzanie sanktuarium), przejazd do Wału-Ruda (zwiedzenie domu rodzinnego bł. Karoliny Kózkówny, Droga Krzyżowa), wyjazd w drogę powrotną do Krakowa, przyjazd do Krakowa ok. 19.00.