Tarnów i Zalipie

Termin: 4.06.2021

Cena: 103 

1 dzień: Wyjazd z Krakowa o godz. 7.30, przejazd do przejazd do Dębna (tzw. Tarnowskiego) (zwiedzenie zamku), przejazd do Tarnowa (zwiedzanie miasta w formie spaceru – rynek z ratuszem, Muzeum Diececjalne i katedrą, ul. Podwale, ul. Krakowska z Muzeum Ertnograficznym, Dworzec Kolejowy z ekspozycja Panoramy Siedmiogrodzkiej, przejazd do Zalipia (zwiedzenie Zagrody p. F. Cyryłowej, objazd po wsi z pokazaniem przykładów malowanych zagród, zwiedzenie kościoła, wizyta na cmentarzu), wyjazd w drogę powrotną do Krakowa, przyjazd do Krakowa ok. 19.00.

Sandomierz i Koprzywnica

Termin: 8.05.2021

Cena: 121 

1 dzień: Wyjazd ze Krakowa o godz. 6.00, przejazd do Koprzywnicy (zwiedzenie kościoła pw. św. Floriana), przejazd do Sandomierza (zwiedzanie miasta: Opatowskie Przedmieście, Brama Opatowska, ul. Żydowska, Rynek z Ratuszem, Urząd Miasta, Ucho Igielne, Zbrojownia (zwiedzanie), Katedra (zwiedzanie), Gostomianum, Dom Długosza, czas wolny, spacer do Wąwozu kr. Jadwigi i po wzgórzu staromiejskim z kościołem św. Jakuba), ok. godz. 17.30 wyjazd w drogę powrotną do Krakowa, powrót do Krakowa ok. 20.00.

Niedziela Palmowa w Lipnicy Murowanej

Niedziela Palmowa  w Lipnicy

Termin: 28.03.2021

Cena: 89 

1 dzień: Wyjazd z Krakowa (ul Pawia/ul. Kurniki) o godz. 8.00, przejazd do Lipnicy Murowanej (spacer po miejscowości – kościół p.w. św. Leonarda, kościół p.w. św. Szymona, rynek z domami podcienowymi, o godz. 11.00 Msza Św., rozstrzygnięcie konkursu palm wielkanocnych), przejazd na Nowego Wiśnicza (zwiedzanie zamku o godz. 14.30), powrót do Krakowa ok. godz. 16.30.

Jędrzejów, Nagłowice i ok. Włoszczowy

Jędrzejów klasztor

Termin: 10.04.2021

Cena: 113 

1 dzień: Wyjazd z Krakowa o godz. 7.00, przejazd na Jędrzejowa (zwiedzanie kościoła klasztornego OO Cystersów), przejazd do Nagłowic (zwiedzenie muzeum poświęconego M.Rejowi), przjazd do Oksy (zobaczenie kościoła), przjazd do Ludyni (zobaczenie dworu oraz zboru), przejazd do Kluczewska (zobaczenie spichlerza), przejazd do Kurzelowa (zobaczenie kościoła), przejazd do Czarnca (zwiedzenie kościoła), przejazd do Secemina (zwiedzenie kościoła), przejazd do Lelowa (wizyta na grobie cadyka Dawida Bidermana), wyjazd w drogę powrotną do Krakowa, powrót do Krakowa ok. godz. 19.00.