Częstochowa (Jasna Góra, św. Barbara, sank. Krwi Chrystusa), Siedlec, Mstów – 1 dzień

Częstochowa

Termin: do wyboru

Orientacyjny koszt wyjazdu przy 40 osobach:   

1 dzień: Wyjazd z Krakowa w godz. rannych, przejazd do Częstochowy, przejazd na Jasną Górę (Msza Św., zwiedzenie sanktuarium z przewodnikiem klasztornym, czas wolny), przejazd do kościoła św. Barbary (zwiedzanie sanktuarium i kalwarii), przejazd do Sanktuarium Krwi Chrystusa (zwiedzanie sanktuarium), przejazd na Przeprośną Górkę (zwiedzenie sanktuarium i ew. Droga Krzyżowa na kalwarii), przejazd do Mstowa (zwiedzanie sanktuarium MB Mstowskiej), wyjazd w drogę powrotną do Krakowa. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Pilica, Gidle, Święta Anna, Leśniów, Mrzygłód, Podzamcze – 1 dzień

Gidle sanktuarium

Termin: do wyboru

Orientacyjny koszt wyjazdu przy 40 osobach:   

1 dzień: Wyjazd z Krakowa w godz. rannych, przejazd do Pilicy (zwiedzenie sanktuarium MB Śnieżnej), przejazd do Gidli (Msza Św., zwiedzanie sanktuarium MB Gidelskiej), przejazd do Świętej Anny (zwiedzanie sanktuarium), przejazd do Leśniowa (zwiedzenie sanktuarium MB Leśniowskiej), przejazd do Mrzygłodu (zwiedzanie sanktuarium MB Mrzygłodzkiej), przejazd do Podzamcza (zwiedzenie sanktuarium MB Skałkowej), wyjazd w drogę powrotną do Krakowa. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Płoki, Piekary Śl., Siewierz, Wojkowice Kościelne, Dąbrowa Górnicza – 1 dzień

Dąbrowa G. sanktuarium

Termin: do wyboru

Orientacyjny koszt wyjazdu przy 40 osobach:   

1 dzień: Wyjazd z Krakowa w godz. rannych, przejazd do Płok (zwiedzenie sanktuarium MB), przejazd do Piekar Śląskich (Msza Św., zwiedzanie sanktuarium i kalwarii), przejazd do Siewierza (zobaczenie kościoła romańskiego), przejazd do Wojkowic Kościelnych (zwiedzenie sanktuarium), przejazd do Dąbrowy Górniczej (zwiedzanie sanktuarium NMB Anielskiej i sanktuarium św. Antoniego w Gołonogu), wyjazd w drogę powrotną do Krakowa. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Sanka, Alwernia, Mętków, Trzebinia, Czerna, Paczółtowice, Skała, Imbramowice, Wysocice – 1 dzień

Wysocice

Termin: do wyboru

Orientacyjny koszt wyjazdu przy 40 osobach:   

1 dzień: Wyjazd z Krakowa w godz. rannych, przejazd do Sanki (zwiedzenie sanktuarium  MB), przejazd do Alwernii (zwiedzenie sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego), przejazd do Mętkowa (zwiedzanie kościoła przeniesionego z Niegowici), przejazd do Trzebini  (zwiedzenie sanktuarium  MB Fatimskiej),  przejazd do Czernej (zwiedzenie sanktuarium  MB), przejazd do Paczółtowic (zwiedzenie sanktuarium  MB), przejazd do Skały-Grodziska (zwiedzenie sanktuarium  Bł. Salomei), przejazd do Imbramowic (zwiedzenie sanktuarium Męki Pańskiej), przejazd do Wysocic (zwiedzenie kościoła), wyjazd w drogę powrotną do Krakowa. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Prandocin, Miechów, Zielenice, Skalbmierz, Hebdów, Niepołomice, Staniątki, Wieliczka – 1 dzień

Hebdów

Termin: do wyboru

Orientacyjny koszt wyjazdu przy 40 osobach:   

1 dzień: Wyjazd z Krakowa w godz. rannych,  przejazd do Prandocina (zwiedzenie kościoła), przejazd do Miechowa (Msza Św., zwiedzenie sanktuarium Grobu Pańskiego), przejazd do Zielenic (zwiedzanie sanktuarium MB), przejazd do Skalbmierza (zwiedzenie kościoła), przejazd do Hebdowa (zwiedzanie sanktuarium MB i d. zespołu klasztornego), przejazd do Niepołomic (zwiedzanie sanktuarium św. Karola Boromeusza), przejazd do Staniątek (zwiedzanie kościoła klasztornego), przejazd do Wieliczki (zwiedzanie sanktuarium MB Łaskawej), wyjazd w drogę powrotną do Krakowa. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.