Tarnów, Czchów, Dębno Tarnowskie

Tarnów

Termin: 11.09.2021  (wyjazd potwierdzony)

Cena: 100 zł

1 dzień: Wyjazd z Krakowa o godz. 7.00, przejazd w ok. Lipnicy Murowanej (spacer do rez. Kamienie Brodzińskiego), przejazd do Czchowa (zwiedzanie baszty zamkowej), przejazd do Dębna Tarnowskiego (zobaczenie zamku z zewnątrz), przejazd do Tarnowa (zwiedzanie miasta w formie spaceru – rynek z ratuszem, Katedra, ul. Podwale, ul. Krakowska), przejazd do Wierzchosławic (ognisko), przejazd do Krakowa ok. 19.00.

Lipnica Murowana, Ciężkowice, Jamna, Tuchów, Tarnów – 1 dzień

???????????????????????????????

Termin: do wyboru

Orientacyjny koszt wyjazdu przy 40 osobach:  2360,00 zł

1 dzień: Wyjazd z Krakowa w godz. rannych,  przejazd do Lipnicy Murowanej (zwiedzenie kościołów: św. Andrzeja, św. Szymona i św. Leonarda),  przejazd do Ciężkowic (zwiedzenie sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego), , przejazd do Jamnej (wiedzenie sanktuarium MB), przejazd do Tuchowa (Msza św., zwiedzenie sanktuarium MB Tuchowskiej i muzeum misyjnego),przejazd do Tarnowa (zwiedzenie sanktuarium MB, miasta z muzeum diecezjalnum), wyjazd w drogę powrotną do Krakowa. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

nr 34 Tarnów i Dębno 1 dzień

Tarnow
 

25 OSÓB

+ 2 OPIEKI

30 OSÓB

+ 3 OPIEKI

35 OSÓB

+ 3 OPIEKI

40 OSÓB

+ 4 OPIEKI

Orientacyjna cena

69 zł

68 zł

59 zł

52 zł

Orientacyjny koszt wstępów

ok. 16 zł

ok. 16 zł

ok. 17 zł

ok. 15 zł

 Uwaga! Koszt wstępów zależny od wyboru obiektów do zwiedzania. Po wyremontowaniu Muzeum Etnograficznego można poszerzyć zwiedzanie o tematykę Romów.

Tarnów i Zalipie

Tarnów

Termin: 19.06.2021

Cena: 103 zł

1 dzień: Wyjazd z Krakowa  (ul. Pawia/ul. Kurniki)  o godz. 7.30, przejazd do przejazd do Dębna tzw. Tarnowskiego (zwiedzenie zamku), przejazd do Tarnowa (zwiedzanie miasta w formie spaceru – rynek z ratuszem, Muzeum Diececjalne i katedrą, ul. Podwale, ul. Krakowska z Muzeum Ertnograficznym, Dworzec Kolejowy z ekspozycja Panoramy Siedmiogrodzkiej, przejazd do Zalipia (zwiedzenie Zagrody p. F. Cyryłowej, objazd po wsi z pokazaniem przykładów malowanych zagród, zwiedzenie kościoła, wizyta na cmentarzu), wyjazd w drogę powrotną do Krakowa, przyjazd do Krakowa ok. 19.00.

Tarnów, Jezioro Rożnowskie i Ciężkowice

Jezioro Roznowskie

Termin: 31.07.2021

Cena: 100 zł

1 dzień: Wyjazd z Kalwarii Zebrzydowskiej o godz. 6.30, (ok. 7.15 z Krakowa z przystanku aut. przy ul. Wielickiej), przejazd do Tarnowa (zwiedzanie miasta w formie spaceru – rynek z ratuszem, Katedra, ul. Podwale, ul. Krakowska 9-11), przejazd do Gródka n. Dunajcem (rejs statkiem po Jeziorze Rożnowskim, czas na posiłek), przejazd do Ciężkowic (wycieczka po rez. Skamieniałe Miasto, ognisko z konsumpcją), przejazd do Kalwarii Zebrzydowskiej ok. 20.00