Kraje Beneluxu

Termin: 11-16.06.2022

Cena promocyjna: 1770 zł

Cena: 1845 zł

1 dzień: Wyjazd z Krakowa (Małopolski Dworzec Autobusowy) o godz. 6.00. Przejazd przez Polskę i Niemcy do hotelu w Niemczech (zakwaterowanie, wieczorny obiad, nocleg). Uwaga! Brak możliwości wieczornego obiadu!

2 dzień: Po śniadaniu przejazd do Wielkiego Księstwa Luksemburga (zwiedzanie miasta w formie przejazdu przez: Dzielnicę Europejską, Bulwar Królewski, Plac Konstytucji oraz spacer (katedra Najświętszej Marii Panny, plac d’Armes z kawiarniami i restauracjami). Przejazd do Brukseli na zwiedzanie miasta. Objazd miasta autokarem – siedziba NATO, park 50-lecia z Łukiem Triumfalnym, Dzielnica Europejska – Parlament Europejski, Komisja Europejska, Rada Unii Europejskiej, wizyta w Górnym Mieście. Spacer po zabytkowym centrum – katedra św. Michała i św. Guduli, galeria św. Huberta, Grand Place z ratuszem, Domem Królewskim i barokowymi domami cechowymi. Przejazd do hotelu w okolicy Brukseli (zakwaterowanie, wieczorny obiad, nocleg).

3 dzień: Po śniadaniu zwiedzanie Flandrii. Przejazd do Antwerpii (spacer po mieście – fragmenty fortyfikacji miejskich, Grote Markt z ratuszem i fontanną Brabo, katedra z tryptykami Piotra Rubensa. Zielony Plac z pomnikiem Rubensa). Przejazd do Brugii (spacer po starówce: wąskie uliczki biegnące przy kanałach; Markt – rynek z dzwonnicą Belfort oraz XIII-wiecznymi sukiennicami, ratusz z Salą Gotycką, bazylika Świętej Krwi oraz wycieczka łodzią po kanałach). Przejazd do Gandawy (spacer po zabytkowym centrum starego miasto z licznymi kanałami wraz z portem i jego nabrzeżami. Przejazd do hotelu (zakwaterowanie, wieczorny obiad, nocleg).

4 dzień: Po śniadaniu przejazd do Rotterdamu w Holandii (objazd autokarem po nowoczesnym centrum i wjazd na Euromaszt). Przejazd do Delft (spacer po miasteczku). Przejazd do Hagi (spacer po starym mieście – Pałac Pokoju, Pałac Królewski, Binnenhof – budynki Parlamentu, kościół św. Jakuba oraz zwiedzanie Madurodam). Pobyt nad Morzem Północnym w Scheveningen - nowoczesny kurort, z długą piaszczystą plażą, deptakiem, molo i latarnią. Przejazd do hotelu (zakwaterowanie, wieczorny obiad, nocleg).

5 dzień: Po śniadaniu wizyta na farmie serowej (degustacja sera i prezentacja wyrobu sabotów). Przejazd do Amsterdamu – całodzienne zwiedzanie miasta (Rijksmuseum, Muzeum Vincenta Van Gogha, szlifierni diamentów, rejs po kanałach oraz spacer po zabytkowym centrum miasta (pływający targ kwiatowy przy kanale Singel, Wieża Mennicy z carillionem, ulica Kalverstraat, plac Dam z Pałacem Królewskim, Kościołem Nowym i Pomnikiem Narodowym, De Wallen). Wyjazd z Amsterdamu w nocna podroż do Polski.

6 dzień: Przyjazd do Krakowa ok. godz. 14.00.
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności przy realizacji programu!

Cena obejmuje:

 • Transport autokarem lub busem turystycznym wraz z opłatami drogowo-parkingowymi;

 • 4 noclegi w pokojach 2- i 3-osobowych z łazienkami ( 1. nocleg w hotelu klasy turystycznej w Niemczech, 2. i 3. w hotelu*** w Belgii i 4. nocleg w hotelu*** w Holandii). 

 • 4 śniadania i 3 wieczorne obiady. Brak obiadu w Niemczech;

 • Opiekę pilota-przewodnika;
 • Ubezpieczenie NNW i KL z chorobami przewlekłymi (KL CP -10.000 EUR, KR – 6000 Eur, NWI-7.000 zł, NWS-7.000 zł, bagaż-800 zł) w TU Signal Iduna Polska S.A.;

 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł;

 • Składkę na Turystyczny Fundusz Promocyjny w wysokości 10 zł;
 • podatek VAT.

Cena nie obejmuje:

 • Wstępów do zwiedzanych obiektów. Przewidywany koszt realizacji programu: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy miejscy, rejsy oraz inne obligatoryjne opłaty – ok. 150 euro.

 • Dopłaty do pokoju 1-osobowego: 590 zł

 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej wg stawki 4,16 % koszów imprezy (74 zł).

Wyjazd organizowany wspólnie z BP Sol-Tours, 30-011 Kraków ul. Wrocławska 53M/U2.