nr 212 Morawy 4 dni

 

25 osób

+ 2 opieki

30 osób

+ 3 opieki

35 osób

+ 3 opieki

40 osób

+ 4 opieki

Orientacyjna cena

524,00 zł

507,00 zł

466,00 zł

440,00 zł

Orientacyjny koszt wstępów

ok. 90 zł

ok. 90 zł

ok. 90 zł

ok. 90 zł

 

1 dzień: Wyjazd z Krakowa, przejazd do Teplic nad Beczwą (zwiedzanie Zbraszowskich Aragonitowych Jaskiń), przejazd do Ołomuńca (zwiedzanie miasta: wzgórze katedralne, Kościół MB Śnieżnej, Górny i Dolny Rynek łącznie z przylegającymi zaułkami, Ratusz), przejazd na Święty Kopeczek (zwiedzenie sanktuarium), przejazd do hostelu w ok. Brzecławia (zakwaterowanie, wieczorny obiad, nocleg).

2 dzień: Po śniadaniu przejazd do Brna (zwiedzanie miasta – Place Republiki, kościół jezuicki, Ratusz, wzgórze katedralne, Zielony Targ), przejazd w rejon przepaści Macocha (zwiedzane Jaskini Punkvy i zobaczenie przepaści Macocha), przejazd na pobojowisko pod Sławkowem-Austerlitz (wzgórze Żurań i Prace), powrót do hotelu (wieczorny obiad, nocleg).

3 dzień: Po śniadaniu przejazd na Lednic (zwiedzanie kompleksu parkowo-palacowego), wycieczka piesza w Obszar Lednicko-Walticki, przejazd do Valtic ( zobaczenie zamku), przejazd do Mikulova (spacer po miejscowości, wyjście na Święty Kopaczek – panorama na okolicę), powrót do hotelu (wieczorny obiad, nocleg).

4 dzień: Po śniadaniu przejazd do Kromierzyża (zwiedzanie miasta wraz z zamkiem i ogrodami zamkowymi), wieczorny przyjazd do Krakowa.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności przy realizacji programu!

Cena obejmuje:

  • przejazd autokarem turystycznym wraz z opłatami drogowymi i parkingowymi;

  • 3 noclegi w hotelu w ok. Brzecławia w pokojach 2- i 3-osobowych z łazienkami;

  • wyżywienie w postaci 3 śniadań i 3 wieczornych obiadów;

  • opiekę pilocką;

  • ubezpieczenie NNW i KL z chorobami przewlekłymi (KL CP -10.000 EUR, KR – 6000 Eur, NWI-7.000 zł, NWS-7.000 zł, bagaż-800 zł) w Signal Iduna Polska S.A.

Cena nie obejmuje:

  • wstępów do zwiedzanych obiektów – 90 zł/os.