nr 184 Chorwacja z Bośnią i Hercegowiną 9 dni

 

25 osób

+ 2 opieki

30 osób

+ 3 opieki

35 osób

+ 3 opieki

40 osób

+ 4 opieki

Orientacyjna cena

1679,00 zł

1605,00 zł

1474,00 zł

1392,00 zł

Orientacyjny koszt wstępów

ok. 50 €

ok. 50 €

ok. 50 €

ok. 50 €

1 dzień: Wyjazd z Krakowa o godz. 20.00, nocny przejazd do Chorwacji.

2 dzień: Przejazd na zwiedzanie Parku Narodowego Plitvicke Jezera, przejazd do pensjonatu w ok. Biogradu (zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg).

3 dzień: Po śniadaniu przejazd do Zadaru (zwiedzanie miasta – romański kościół św. Donata, katedra św. Anastazji, ratusz, wieża zegarowa, mury obronne), przejazd do PN Paklenica (zwiedzanie parku), powrót do pensjonatu (obiadokolacja, nocleg).

4 dzień: Po śniadaniu przejazd do Szybenika (zwiedzanie starego miasta z katedrą św. Jakuba), przejazd do PN Krka (zwiedzanie parku), powrót do pensjonatu (obiadokolacja, nocleg).

5 dzień: Po śniadaniu przejazd do Trogiru (“chorwacka Wenecja”), przejazd do Splitu (Pałac Dioklecjana: perystyl i westybul z katedra św. Dujama i świątynią Jowisza, bramy: złota, srebrna i żelazna oraz targ), przejazd do hotelu w ok. Neum (zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg).

6 dzień: Po śniadaniu przejazd do Dubrownika (zwiedzanie miasta – mury obronne, pałace Rektorów i Sponza, wieża zegarowa, kościół św. Błażeja, katedra Velike Gospe – Wniebowzięcia NMP, kościół franciszkański, studnia Onufrego), powrót do hotelu (obiadokolacja, nocleg)

7 dzień: Po śniadaniu, przejazd do Medjugorie (ew. udział w nabożeństwie, pielgrzymka na Górę Objawień itd.), przejazd do Mostaru (zwiedzaniem miasta), przejazd nad wodospady Kravica, powrót do hotelu (obiadokolacja, nocleg)

8 dzień: Po śniadaniu, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną do Polski, nocna podróż

9 dzień: Ranny przyjazd do Krakowa.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności przy realizacji programu!

Cena obejmuje:

- przejazd autokarem turystycznym wraz z opłatami drogowymi i parkingowymi;

- 6 noclegów w hotelach i pensjonatach w pokojach 2- i 3-osobowych z łazienkami;

- wyżywienie w postaci 6 śniadań i 6 wieczornych obiadów;

- opiekę pilocką;

ubezpieczenie NNW i KL z chorobami przewlekłymi (KL CP -10.000 EUR, KR – 6000 Eur, NWI-7.000 zł, NWS-7.000 zł, bagaż-800 zł) w Signal Iduna Polska S.A.

Cena nie obejmuje:

- wstępów do zwiedzanych obiektów – 50 €/os.;

- usługi przewodników miejscowych w Mostarze, Szybeniku, Trogirze, Splicie, Dubrowniku i PN-wych.