nr 200 Litwa 4,5 dnia

 

25 osób

+ 2 opieki

30 osób

+ 3 opieki

35 osób

+ 3 opieki

40 osób

+ 4 opieki

Orientacyjna cena

774,00 zł

744,00 zł

676,00 zł

631,00 zł

Orientacyjny koszt wstępów

ok. 10 €

ok. 10 €

ok. 10 €

ok. 10 €

 

1 dzień: Wyjazd z Krakowa o godz. rannych, podróż przez Polskę, wieczorny obiad przed granicą, dalsza podróż do Wilna, przyjazd do hotelu (zakwaterowanie, nocleg).

2 dzień: po śniadaniu przejazd do Trok (zwiedzenie zamku na wyspie oraz poznanie karaimskiej zabudowy), przejazd do Ponar (wizyta w miejscu kaźni wilnian), przejazd do Wilna na Antokol (zwiedzanie miasta – kościół św. św. Piotra i Pawła na Antokolu, Cmentarz Antokolski, Góra Trzech Krzyży), powrót do hotelu (wieczorny obiad, nocleg).

3 dzień: Po śniadaniu przejazd na dalsze zwiedzanie Wilna – starówka wileńska – Ostra Brama z kaplicą Ostrobramską, Cerkiew św. Ducha, Klasztor OO Bazylianów, Ratusz, Kościół św. Ducha, Uniwersytet z kościołem uniwersyteckim, zespół świątyń przy zaułku bernardyńskim, Dolny Zamek, Katedra z kaplicą św. Kazimierza), powrót do hotelu (wieczorny obiad, nocleg).

4 dzień: Po śniadaniu przejazd do Kowna (spacer po mieście na trasie: zamek – rynek z ratuszem – kościół Witolda – dom Perkuna – Katedra), przejazd do Pożajścia (zobaczenie klasztoru i „Kowieńskiego Morza”), wieczorny wyjazd w drogę powrotną do Polski, nocną podróż.

5 dzień: Przyjazd do Krakowa w godzinach rannych.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności przy realizacji programu!

Cena obejmuje:

  • przejazd autokarem turystycznym wraz z opłatami drogowymi i parkingowymi;

  • 3 noclegi w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami typu studio;

  • wyżywianie w postaci 3 wieczornych obiadów i 3 śniadań;

  • usługę przewodnika po Wilnie;

  • opiekę pilocką;

  • ubezpieczenie NNW i KL z chorobami przewlekłymi (KL CP -10.000 EUR, KR – 6000 Eur, NWI-7.000 zł, NWS-7.000 zł, bagaż-800 zł) w Signal Iduna Polska S.A.

Cena nie obejmuje:

  • wstępów do zwiedzanych obiektów – 10 €/os.