nr 193 Grecja 10 dni

 

25 osób

+ 2 opieki

30 osób

+ 3 opieki

35 osób

+ 3 opieki

40 osób

+ 4 opieki

Orientacyjna cena

1810,00 zł

1812,00 zł

1656,00 zł

1556,00 zł

Orientacyjny koszt wstępów

ok. 30 €

ok. 30 €

ok. 30 €

ok. 30 €

1 dzień: Wyjazd z Krakowa ok. godz. 18.00, nocny przejazd przez Słowację, Węgry, Bułgarię, Mecedonię do Grecji.

2 dzień: popołudniowy przejazd do Parali (zakwaterowanie, wieczorny obiad, nocleg).

3 dzień: Dzień wolny (śniadanie, wieczorny obiad, nocleg).

4 dzień: Dzień wolny (śniadanie, przejazd do Vergina (miasto Aleksandra Wielkiego), przejazd do Pydna (zwiedzanie d. miasta rzymskiego), przejazd do Salonik (zwiedzanie miasta), wieczorny obiad, nocleg).

5 dzień: Po śniadaniu przejazd pod górę Olimp – przejście kanionem do źródełka Afrodyty, przejazd do Dion (zwiedzenie ruin świętego miasta, powrót do Parali, wieczorny obiad, nocleg).

6 dzień: Po śniadaniu przejazd do Wąwozu Termopilskiego, przejazd do Aten (zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejskim – Wzgórze Muz, Wiezienie Sokratesa, Mauzoleum Filopaposa, Wzgórze Pnyx, Aeropag, Akropol, Grecka i Rzymska Agora, Wieża Wiatrów (bez zwiedzania wewnątrz), zmiana warty przy grobie nieznanego żołnierza, Świątynia Zeusa Olimpijskiego, Stadion Kalimarmaro), przejazd do hotelu zakwaterowanie (wieczorny obiad i nocleg).

7 dzień: Po śniadaniu przejazd do Epidauros (zwiedzanie amfiteatru), przejazd do Myken (zwiedzanie ruin antycznych), przejazd nad Kanał Koryncki i do Koryntu, powrót do hotelu (wieczorny obiad i nocleg).

8 dzień: Po śniadaniu przejazd do Delf (zwiedzanie ruin antycznych), przejazd do Meteorów – klasztorów w górach, przejazd do Parali (wieczorny obiad i nocleg).

9 dzień: Po śniadaniu czas wolny na plaży, wyjazd w drogę powrotną do Polski w godzinach południowych (ok. 20 godz. w podróży).

10 dzień: Przyjazd do Krakowa w godz. rannych.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności przy realizacji programu!

Cena zawiera:

  • Przejazd autokarem LUX – klimatyzacja, caffebar, video, WC – wraz z opłatami drogowymi i parkingowymi;

  • 7 noclegów w aparthotelu w Paralii i w hotelu w ok. Koryntu w pokoje 2- i 3-osobowe z węzłem sanitarnym, TV, telefonem;

  • wyżywienie w postaci 7 śniadań i 7 wieczornych obiadów w wieczornych obiadów;

  • usługa pilocka;

  • usługa przewodnika w Atenach;

  • ubezpieczenie NNW i KL z chorobami przewlekłymi (KL CP -10.000 EUR, KR – 6000 Eur, NWI-7.000 zł, NWS-7.000 zł, bagaż-800 zł) w Signal Iduna Polska S.A.

Cena nie zawiera:

  • wstępów do zwiedzanych obiektów (ok. 30 €/os);

  • środków czystości i higieny w aparthotelu.