nr 181 Dolna Austria 4 dni

 

25 osób

+ 2 opieki

30 osób

+ 3 opieki

35 osób

+ 3 opieki

40 osób

+ 4 opieki

Orientacyjna cena

711,00 zł

710,00 zł

639,00 zł

592,00 zł

Orientacyjny koszt wstępów

ok. 60 Eur

ok. 60 Eur

ok. 60 Eur

ok. 60 Eur

  

1 dzień: Wyjazd z Krakowa o godz. 5.00, przejazd do Eisenstadt (pałac rodziny Esterchazy, Bergkirche z Mauzoleum Haydna), przejazd do Rust nad j. Nezyderskim (malownicza miejscowość z Kościołem Rybackim), przejazd do Petronel (zwiedzanie Carnuntum – pozostałości rzymskich), przejazd do hotelu w ok. Brzecławia (zakwaterowanie, wieczorny obiad z napojem, nocleg).

2 dzień: Po wczesnym śniadaniu przejazd do Tulln (zwiedzenie malowniczego miasta), przejazd do klasztoru Goettweig (panorama na Dolinę Wachau), przejazd do Krems (zwiedzenie historycznej zabudowy miasta ze średniowiecznymi murami), przejazd do Dürnstein (spacer po malowniczym miasteczku), przejazd do Melku (zwiedzenie klasztoru), powrót do hotelu w ok. Brzecławia (wieczorny obiad z napojem, nocleg).

3 dzień: Po wczesnym śniadaniu przejazd w obszar Lasu Wiedeńskiego, przejazd do Heiligenkreuz (zwiedzenie klasztoru), przejazd do Mayerlingu (miejsca tragedii Arcyksięcia Rudolfa i Marii Vetschery), przejazd malowniczą doliną Helenental do uzdrowiska Baden (spacer po uzdrowisku), przejazd do Mödling (zobaczenie zamku Lichtenstein i Grot Hinterbrühl), powrót do hotelu w ok. Brzecławia (wieczorny obiad z napojem, nocleg).

4 dzień: Po śniadaniu przejazd do Klosterneuburga (zwiedzanie kościoła i klasztoru), wyjazd w drogę powrotną do Krakowa, powrót do Krakowa ok. godz. 21.30.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności przy realizacji programu!

Cena obejmuje:

  • Przejazd autokarem turystycznym wraz z opłatami drogowymi i parkingowymi;

  • 3 noclegi w pensjonacie w ok. Brzecławia na Morawach, w pokojach 2- i 3-osobowych z węzłem sanitarnym lub studiach 2 os.+ 2 os. z węzłem sanitarnym;

  • wyżywienie: 3 śniadania i 3 wieczorne obiady z napojem;

  • opiekę pilocką;

  • ubezpieczenie NNW i KL z chorobami przewlekłymi (KL CP -10.000 EUR, KR – 6000 Eur, NWI-7.000 zł, NWS-7.000 zł, bagaż-800 zł) w Signal Iduna Polska S.A.

Cena nie obejmuje:

  • wstępów do zwiedzanych obiektów – 60 Euro/os.