nr 180 Wiedeń 3,5 dnia

25 osób

+ 2 opieki

30 osób

+ 3 opieki

35 osób

+ 3 opieki

40 osób

+ 4 opieki

Orientacyjna cena

511 zł

486 zł

438  zł

405 zł

Orientacyjny koszt wstępów

ok. 20 €

ok. 20 €

ok. 20 €

ok. 20 €

Uwaga! W wielu muzeach we Wiedniu grupy młodzieżowe są zwolnione od opłat.

 

1 dzień: Wyjazd z Krakowa, przejazd do Ołomuńca (spacer po starym mieście), przejazd w ok. przepaści Macocha (zwiedzanie Jaskini Punkvy oraz zobaczenie przepaści Macocha), przejazd do hotelu w ok. Brzecławia (zakwaterowanie, wieczorny obiad, nocleg).

2 dzień: Po śniadaniu przyjazd do Wiednia, przejazd na Kahlenberg (panorama na miasto), przejazd do Schoenbrunnu (zobaczenie zespołu pałacowo-ogrodowego, ew. zwiedzanie pałacu), przejazd w ok. centrum (zobaczenie zespołu pałacowo-parkowego Belwederu, ew. zwiedzanie muzeum), zobaczenie budownictwa Fr. Hundertwassera, przejazd na Cmentarz Centralny (zwiedzenie m.in. Kwatery Muzyków), powrót do hotelu w ok. Brzecławia (wieczorny obiad, nocleg).

3 dzień: Po śniadaniu przyjazd do Wiednia, przejazd do centrum miasta Wiednia (zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejskim: Miasto Wewnętrzne (katedra św. Szczepana, pl. Graben, Kohlmarkt, Hofburg, ew. zwiedzanie skarbca), zabudowa przy Ringu (Nowy ratusz, Nowy Uniwersytet kompleks muzealny, Parlament), przejazd na Prater (czas na zabawy w wesołym miasteczku), wieczorny wyjazd w drogę powrotną do Krakowa, nocna podróż.

4 dzień: Ranny przyjazd do Krakowa.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności przy realizacji programu!

Cena obejmuje:

  • transport autobusem turystycznym wraz z kosztami parkingowo-drogowymi;

  • 2 noclegi w hotelu w ok. Brzecławia (pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami);

  • wyżywienie w postaci 2 śniadań i 2 wieczornych obiadów;

  • opiekę pilota;

  • 4 godz. usługa przewodnika miejskiego Wiedniu;

  • ubezpieczenie NNW i KL z chorobami przewlekłymi (KL CP -10.000 EUR, KR – 6000 Eur, NWI-7.000 zł, NWS-7.000 zł, bagaż-800 zł) w Signal Iduna Polska S.A.

Cena nie obejmuje:

  • wstępów do zwiedzanych obiektów ok. 20 €.