nr 188 Holandia 7 dni

 

 

25 osób

+ 2 opieki

30 osób

+ 3 opieki

35 osób

+ 3 opieki

40 osób

+ 4 opieki

Orientacyjna cena

1686,00 zł

1650,00 zł

1526,00 zł

1451,00 zł

Orientacyjny koszt wstępów

ok. 60 €

ok. 60 €

ok. 60 €

ok. 60 €

 

1 dzień Wyjazd z Krakowa o godz. 6.00, przejazd do hostelu w ok. Groningen (zakwaterowanie, ciepła kolacja, nocleg).

2 dzień Po śniadaniu przejazd nad Wielką Tamę Zamykającą – Afsluitdijk, przejazd w okolice Beemster (zobaczenie najstarszych polderów), przejazd do Haarlem (zwiedzanie miejscowości), przejazd do hostelu w ok. Amsterdamu (zakwaterowanie, ciepła kolacja, nocleg).

3 dzień Po śniadaniu wyjazd do Amsterdamu (zwiedzanie miasta wraz z muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud, rejs statkiem po kanałach), powrót do hostelu w ok. Amsterdamu (ciepła kolacja, nocleg).

4 dzień Po śniadaniu przejazd do Lejdy (zwiedzanie miasta), przejazd do Lisse (zwiedzanie Keukenhof – ogrodów kwiatowych), przejazd do Hagi (zwiedzanie Madurodam – Holandii w Miniaturze oraz Panoramy Medsag, spacer po mieście), przejazd do Goudy (zwiedzanie miasta z kościołem św. Jana), przejazd do Rotterdamu (spacer po mieście – zobaczenie nowoczesnej i starej architektury), przejazd do hostelu w ok. Bredy (zakwaterowane, ciepła kolacja, nocleg).

5 dzień Po śniadaniu przejazd w rejon ujścia Skaldy (przejazd Barierą przeciwpowodziową wschodniej Skaldy), przejazd do Kinderdijk (zobaczenie wiatraków), przejazd do Bredy (spacer po mieście), powrót do hostelu w ok. Bredy (ciepła kolacja, nocleg).

6 dzień Po śniadaniu przejazd do wesołego miasteczka Efteling, wyjazd w drogę powrotną do Polski ok. godz. 19,00, nocna podróż przez Niemcy.

7 dzień Wjazd do Polski ok. godz. 6,00, przyjazd do Krakowa ok. godz. 12.00.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności przy realizacji programu!

Cena zawiera:

  • Przejazd autobusem Lux (klimatyzacja, uchylne siedzenia, barek, audio-video) wraz z opłatami parkingowo-drogowymi;

  • 5 noclegów w hostelach wg wykazu:

    1 nocleg w ok. Groningen (pokoje 6- do 8-osobowe); 2 noclegi w hostelu w ok. Amsterdamu (pokoje 6- do 8-osobowe); 2 noclegi w hostelu w ok. Bredy (pokoje 6- do 8-osobowe).

  • wyżywienie w postaci 5 śniadań i 5 ciepłych kolacji;

  • opiekę pilocką;

  • ubezpieczenie NNW i KL.

Cena nie zawiera:

  • wstępu do zwiedzanych obiektów (dla młodzieży ok. 60 €).